O Nas

Jeśli jesteś na tej stronie internetowej, to znaczy że masz dobry gust albo jesteś profesjonalną wizażystką! Albo jedno i drugie jednocześnie!

W naszym sklepie kupisz oryginalną, włoską produkcję BEAUTYDRUGS. Ta marka kosmetyczna produkuje kosmetyki najwyższej jakości. To dlatego wielu zagranicznych gwiazd wizażu posiada w swoim kuferku BEAUTYDRUGS i z zadowoleniem wykorzystuje je w swojej pracy gdyż posiadają one niezwykłe właściwości. Każdy produkt, to perełka. Polscy Makeup Artyści też pokochali BEAUTYDRUGS od pierwszego dotyku a dowodem są na to liczne pozytywne relacje na Instagram pod hasztagiem #beautydrugs. Znajdziesz je również na naszych profilach społecznościowych.

Na prawach całkowitej wyłączności nasz sklep przedstawia markę BEAUTYDRUGS w Polsce. Jeśli masz chęć zakupu hitów selektywnej włoskiej marki, to dobrze trafiłeś! Jako ekskluzywny dostawca możemy zaoferować Ci najlepsze ceny! W przypadku jeśli jesteś klientem hurtowym: posiadasz sklep lub prowadzisz swoją szkołę wizażu – pisz śmiało na info@beautydrugs.pl

Z chęcią zaproponujemy dogodne warunki współpracy i mega rabaty! Dodatkowo możemy przyjechać do Twojej placówki i poprowadzić pokaz makijażu na kosmetykach Beautydrugs aby przybliżyć Tobie i Twoim kursantkom jakość produktów i pracę z nimi.

Wśród naszych usług znajdziesz również takie jak
Beauty Organizer 07 - O Nas

ORGANIZACJA I WSPARCIE TECHNICZNE WARSZTATÓW NA TERYTORIUM POLSKI

Organizacja jest naszym konikiem! Jeśli jesteś wizażystką i chcesz poprowadzić swoje warsztaty ale brakuje Ci rąk, pomysłu i po prostu czasu, to napisz do nas a kompleksowo organizujemy Twój wyjątkowy Master Class. Posiadamy do tego wszystkie profesjonalne narzędzia i, co najważniejsze, bagaż doświadczenia! Dostarczymy sprzęt najnowszej generacji 4K, nagłośnienie, opiekę profesjonalistów pod czas szkolenia. Zadbamy o wszystkie szczegóły typu: catering, organizacja stanowisk wizażowych, druk materiałów, a nawet o gift bagi dla kursantek! Współpracujemy z wieloma światowymi markami. Z nami stworzysz wydarzenie, które przejdzie do Twojej historii jako jedne z najlepszych w karierze!

ORGANIZACJA WARSZTATÓW ROSYJSKOJĘZYCZNYCH SPECJALISTÓW W POLSCE

Świat jest pełny utalentowanych ludzi, którzy chętnie się dzielą doświadczeniem z innymi. Jeśli lubisz się rozwijać i oglądać prace wschodnich wizażystów na Instagram, to mamy dla Ciebie super rozwiązanie! Nie musisz jechać na Wschód na warsztaty. Sprowadzimy specjalistę do Polski!

Możesz zobaczyć aktualny KALENDARZ WYJĄTKOWYCH WARSZTATÓW i się zapisać na to, co Cię interesuje nie wyjeżdżając z Polski. Lub, jeśli pragniesz zaprosić wybitnego Artystę do swojej placówki, ale potrzebujesz pomocy, to napisz do nas na marketing@beautydrugs.pl Zaprosimy Artystę do Ciebie i weźmiemy na siebie wszystkie organizacyjne kwestie.

Beauty Organizer 08 - O Nas

Mamy za sobą wiele ciekawych i udanych warsztatów. Zajrzyj na nasz profil na Instagram i zobacz jakie wyjątkowe warsztaty poprowadziliśmy i ile zadowolonych wizażystek z nich skorzystało! Nie stoimy w miejscu i pragniemy poszerzać horyzonty aby każdy specjalista w Polsce miał dostęp do najlepszych szkoleń. Dzięki dokładnej weryfikacji i selektywnemu podejściu do organizacji szkoleń z sukcesem przeprowadziliśmy master class wielu wschodnich Artystów już kilkakrotnie. Stawiamy tylko na najlepszych w branży! Organizowaliśmy warsztaty takich gwiazd wizażu i stylizacji fryzur jak JULIA VORON, NATALIA ZUBOK, DENIS KARTASHEV, OLGA PIEKARSKA, JULIA MICHEENKO, LARISA RECHA i innych! A poziom organizacji WARSZTATÓW uczestniczki oceniają jako NAJLEPSZY! Za co serdecznie dziękujemy!

 

OFERUJEMY RÓWNIEŻ USŁUGĘ TŁUMACZENIA KONSEKUTYWNEGO SPECJALISTÓW BRANŻY BEAUTY

z języka rosyjskiego/ukraińskiego w Twojej placówce szkoleniowej. Jeśli szukasz tłumacza, to po prostu zadzwoń!

ZAPEWNIAMY STOISKO TESTERSKIE BEAUTYDRUGS na beauty-imprezach!

Planując piękne beauty-wydarzenie, przykładowo warsztaty lub urodziny szkoły, warto zadbać o to, aby goście się nie nudziły. Zaproś BEAUTYDRUGS do siebie! Zadbamy o to aby Twoje goście mogły przetestować produkty, które nie można kupić w sklepie stacjonarnym. Udostępnimy cały wachlarz produkcyjny. Poprowadzimy szkolenie z naszej produkcji i opowiemy o hitach marki BEAUTYDRUGS. To może być doskonały prezent dla koleżanki na urodziny lub wieczór panieński!

ZAOPATRUJEMY RÓŻNE IMPREZY BRANŻOWE W PROFESJONALNE LUSTRA I MEBLE DO WIZAŻU!

Aby dostać wycenę, napisz na marketing@beautydrugs.pl

ŚWIADCZYMY RÓWNIEŻ KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ „MAKEUP&HAIR”

jak dla klientów indywidualnych, tak i firmowych. Jeśli planujesz wydarzenie, typu sesja zdjęciowa, pokaz mody, targi tematyczne, plan filmowy, lub jest to wydarzenie rodzinne, to zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! Wyślemy do Ciebie ekipę najlepszych stylistów i makijażystów, którzy profesjonalnie wezmą na swoje barki makeup i fryzurę. Tworzymy sieć powiązanych usług i z łatwością skompletujemy beauty-team pod Twoje zlecenie!

Wszystkie zamówienia i zlecenia zawsze traktujemy z najwyższą wagą i szacunkiem, realizując je na najwyższym poziomie! Nieustannie dążymy do tego, aby nasze klientki były zadowolone i szczęśliwe!

Jeśli masz ochotę robić w życiu piękne rzeczy i potrzebujesz beauty-partnera, to napisz do nas a ustalimy szczegóły współpracy. Czekamy właśnie na Ciebie!

Z miłości do piękna!
Zespół Beautydrugs & Alona Suchodolska